Technologijos

Ofsetinė spauda

Ofsetinis spaudos būdas leidžia už optimalią kainą spausdinti nuo vidutinių iki itin didelių tiražų. Galima naudoti įvairiausius (tiek įprastus, tiek dekoratyvinius) popierių tipus ir dekoravimo technologijas: folijavimą, UV lakavimą, kongrevą ir t. t. Siekiant ekonomiškumo, svarstyti apie ofsetinę spaudą būtų galima pradėti maždaug nuo 1000 vnt. A4 formato tiražo.

Skaitmeninė spauda

Šis spaudos būdas leidžia kokybiškai, greitai ir sąlyginai pigiai spausdinti mažus tiražus, net ir vienetinius egzempliorius. O tai itin aktualu spausdinant nedidelius plakatų tiražus, brošiūras, personalizuotas medžiagas (pvz., diplomus, atvirutes) ir t. t. Skaitmeninės spaudos užsakymai gali būti atlikti per kelias valandas.

Dirbame vienu moderniausių skaitmeninių įrenginių – „Minolta C6000L“.

Laminavimas

Laminavimas – popieriaus padengimas matine arba blizgia plėvele. Laminatas atlieka apsauginę, taip pat ir dekoratyvinę funkciją. Laminatu galima padengti brošiūrų viršelius, atvirutes bei maišelius.

Galime laminuoti gaminius iki 520 mm pločio.

UV lakavimas

Spaudinių užbaigimui taip pat naudojamas ultravioletinis (UV) lakavimas. Lakavimas skirstomas į dalinį arba pilną, matinį arba blizgų. Daliniu lakavimu galima paryškinti tam tikras gaminio vietas, pvz., logotipą, pavadinimą ar pan.

Iškirtimas

Teikiame pakuotės, popieriaus, kartono kirtimo paslaugas.

Kongregavimas

Reljefinio atvaizdo, teksto įspaudimas gaminyje nenaudojant dažų. Gali būti įspaudimas arba iškilimas. Naudojama atviručių, diplomų, aplankų apipavidalinimui.

Kaširavimas (apklijavimas)

Spaudos lapo suklijavimas su pagrindu. Kaširuojami segtuvai, dėžutės.